Výsledky výstav 2019

26.5.2019 - SLÁDKOVIČOVO, KLUBOVÉ VÝSTAVY STAVČOV, CAC, Klubový víťaz

BRAQUE SAINT-GERMAIN - SAINT-GERMAIN STAVAČ
Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK - Kruh/Ring 4B

 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
1        ALLARD ZE ZBOŽNICKÉHO ÚDOLÍ, CLP/SGO/10, 21.07.2018
          O: AIMÉ AKIBON M: L ISABELLA DE L´ETANG DU VERT
          CH: REISNEROVÁ LUCIE MAJ: DOJČAROVÁ JITKA
          EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOS
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
2        AMARETTA SPEEDY ARROWS, SPKP 4, 13.04.2016 
          O: GABIN DES LANDES DE SOLOGNE M: ETOILE DE LA FAY DE BOISEL
          CH: LIHOSIT JURAJ MAJ: LIHOSIT JURAJ 
         EXC. 1, CAC, BOB, Klubový víťaz 2019
________________________________________________________

DEUTSCHER LANGHAAR. VORSTEHHUND - NEMECKÝ DLHOSRSTÝ STAVAČ
Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK - Kruh/Ring 4B
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
86      LESAN LANFEROVÉ POLIA, SPKP 263, 20.12.2016 
         O: JERIK Z KA-MIR BOHEMIA M: OLÍVIA Z MOLVÍ 
         CH: SIGET ANDREJ MAJ: RUCHOVANSKÝ JOZEF + HAJLA PETER 
         EXC. 1, CAC, BOB, Klubový víťaz 2019
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
87      BESSY Z ALMINA DVORA, SPKP 279, 17.04.2018
          O: JERIK Z KA-MIR BOHEMIA M: LARA Z KA-MIR BOHEMIA
          CH: VACHNÍKOVÁ IRMA MAJ: KOVÁROVÁ  KLÁRA 
          EXC. 1, CAJC, Junior BOB, Klubový víťaz mladých 2019
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
88      LULU LANFEROVÉ POLIA, SPKP 268, 20.12.2016 
         O: JERIK Z KA-MIR BOHEMIA M: OLÍVIA Z MOLVÍ 
         CH: SIGET ANDREJ MAJ: SMATANA ANDREJ
         EXC. 1, CAC, BOS, Klubový víťaz 2019

_________________________________________________________________

EPAGNEUL BRETON - BRETÓNSKY ŠPANIEL
Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK - Kruh/Ring 4B

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
124    CIKLON FURBEL CÉLESTE, SPKP 101, 02.05.2017
         O: JUK OD STANOVSKÉHO M: VIERA Z TARANKY
         CH: HORÁČKOVÁ MARCELA MAJ: ADAM ŠIMON
         EXC. 1, CAC, BOS, Klubový víťaz 2019
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
125    BONNIE VON WNORAU, SPKP100, 01.05.2018
         O: JIDAIE DE PASSEMARAIS M: AIDA ELANOVO 
         CH: ADAMOVE ZUZANA MAJ: ADAMOVE ZUZANA 
         EXC. 1, CAJC, Junior BOB, Klubový víťaz mladých 2019
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS 
126    DUNA FURBEL CÉLESTE, SPKP 93, 09.07.2017 
         O: AMÓRE FURBEL CÉLESTE M: ZORA Z TARANKY 
         CH: HORÁČKOVÁ MARCELA MAJ: FRANCEOVÁ ANNA + FRANCE ĽUBOMÍR 
         EXC. 1, CAC, BOB, Klubový víťaz 2019
 
____________________________________________________________________

GROSSER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND - VEĽKÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ
Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK - Kruh/Ring 4B
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
147    BORKA Z MIKETOVA DVORA, SPKP 132, 09.11.2016 
         O: BRITT OD SPÁLENÉ SKÁLY M: QUINET SVATOBORSKÝ REVÍR 
         CH: MIKETOVÁ GABRIELA MAJ: RIGO JÚLIUS 
         EXC. 1, CAC, BOB, Klubový víťaz 2019
__________________________________________________________________

KLEINER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND - MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ
Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK - Kruh/Ring 4B
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
168    ARIS ZÚGOV DVOR, SPKP 392, 26.03.2018 
         O: GÓLYADOMBI CSIBÉSZ ALEX M: BESI ISABELLENTALL 
         CH: MÉSZÁROS JÁN MAJ: KOCSIS ADRIÁN 
         EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOS, Klubový víťaz mladých 2019 
169    BÁTORKESZI VADÁSZ BRED, SPKP 398, 31.05.2018 
         O: DASTY MALÁ ADÉLKA M: CERY OD DOPJERU 
         CH: SZENCZI ATTILA MAJ: MAĽA RADOSLAV 
         EXC. 2
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS 
170    ARÉS ZE SNĚHOVÉHO HÁJKU, SPKP 11105, 14.05.2015 
         O: BANY VOM UNTERSBERG M: MONA Z FLORINCOVA DVORA 
         CH: DOVOLIL PAVEL MAJ: PEKAR JÁN 
         EXC. 1 
171    HIRRO OD PSTRUŽÍ RÍČKY, CLP/MMO/11476, 21.01.2017 
         O: CAVIR OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY M: BAGI OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY 
         CH: ŠMÍDOVÁ JANA MAJ: OLAJEC ALOJZ 
         EXC. 2
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS 
172    ARTEMIS Z DLOUHÉ JÁMY, CLP/MMO/11599, 11.06.2017 
         O: HUGO VOM MÜNSTERLAND M: TAMESIS EBEN-EZER 
         CH: STEIDLOVÁ MARTINA MAJ: SOMMEROVÁ JANA 
         EXC. 1, CAC, BOB 
173    EMA Z ROMANOVA CHOVU, CLP/MMO/11692, 18.01.2018 
         O: ART ZIMNÍ VRCH M: DARA ČERNÁ HŮRKA 
         CH: TROJKA ROMAN MAJ: MELKNEROVÁ BARBORA 
         EXC. 2, Res.CAC
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS 
174    CLOE OD LORETSKÉ SKÁLY, CMKU/MMO/11473, 07.02.2017 
         O: FRED Z RASETOVA DVORA M: GAJA Z KULATÉHO KOPCE 
         CH: KOVÁŘIK RICHARD MAJ: OLAJEC ALOJZ 
         EXC. 1, CAC, Klubový víťaz 2019
________________________________________________________________
SPINONE ITALIANO 
Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK - Kruh/Ring 4B
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
248    VIVIEN  ROSS  CYNOPOLIS  Z ARISLANDU, SPKP 73, 23.05.2018 
         O: VERDI ROSS CYNOPOLIS M: NARCISA DEL SUBASIO 
         CH: KONKIEL JADWIGA MAJ: LETKOVÁ IVANA 
         ABS.
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS 
249    XANTIPA ROSS CYNOPOLIS, SPKP 68, 23.06.2014 
         O: PUCCINI II SPINONE DEL MUCRONE M: RAFAELLA ROSS CYNOPOLIS 
         CH: LETKOVÁ IVANA MAJ: MANDÍKOVÁ LEA 
         EXC. 1, CAC, BOB, Klubový víťaz 2019
________________________________________________________________

KOMPL. POVÝSTAVNÝ KATALÓG     ZÁVEREČNÉ SÚŤAŽE
_________________________________________________________________

Kontakt

Klub chovateľov műnsterlandských a dlhosrstých stavačov Jana Brániková +421 905 566 897 kchmsds@azet.sk
To Top