Výsledky výstav

Povýstavný katalóg - 27.05.2018 - SLÁDKOVIČOVO - KLUBOVÉ VÝSTAVY STAVAČOV, CAC

 

Výsledková listina záverečných súťaží

Najkrajší pár psov, rozhodca : MIROSLAV STANOVSKÝ

Place

Cat. No.

Plemeno / Breed

Majiteľ / Owner

Meno psa / Dog´s name

1

133
134

GORDON SETTER

DOLEŽAL JAKUB, CZ

CEDRIC Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ
FAMOUS DIVINE IDYLL KOCHANEJ EMILKI

2

3
4

AUVERNEJSKÝ STAVAČ

CICHOŃ HANNA, PL

COMTESS ARCHER ALL IRISH GOLD
COMTESSE HIBOU ALL IRISH GOLD

3

182
184

PUDELPOINTER

HEGEDÜŠ BENJAMÍN

LAKY ZO ŠTÁLU
MINY ZO ŠTÁLU

 

Súťaž chovateľských skupín, rozhodca : MARCEL KRENZ

Place

Plemeno / Breed

Chovateľ/ Breeder

Breed´s name

1

ÍRSKY SETER ČERVENÝ

SOJKOVÁ DAGMAR

SLOVAK BASE

2

MAĎARSKÝ KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ 

SVOBODOVÁ LUCIE

DANITTY

3

AUVERNEJSKÝ STAVAČ 

HANNA CICHON

ALL IRISH GOLD 

 

Súťaž o Najkrajšieho pracovného psa výstavy, rozhodca : DUŠAN PAJKIĆ

Place

Cat. No.

Plemeno / Breed

Meno psa / Dog´s name

Majiteľ / Owner

1

132

GORDON SETTER

ANTHONY SCOTCH DO POLE

FIALA LUBOMÍR

2

23

NEMECKÝ DRÔTOSRSTÝ STAVAČ

DONN VOM HOLSTEF

BOHUSLAV MUZEK

3

175

MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ

GÓLYADOMBI CSIBÉSZ ALEX

BRÁNIKOVÁ JANA

 

Najkrajší mladý pes výstavy - BIS JUNIOR, rozhodca : FRANTIŠEK ŠIMEK

Cat. No.

Plemeno / Breed

Meno psa / Dog´s name

Majiteľ / Owner

256

SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

GENESIS ACTA NON VERBA

HRADSKÝ MARIÁN

65

NEMECKÝ KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ

DORKA OD STRUHY

MACEK RASTISLAV

211

MAĎARSKÝ KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ

ISABELLA MIA TAJEMSTVÍ KARPAT

MARCELLOVÁ KATARÍNA

 

Najkrajší pes výstavy – Best in Show (BIS) , rozhodca : GABRIELA RIDARČÍKOVÁ

Place

Cat. No.

Plemeno / Breed

Meno psa / Dog´s name

Majiteľ / Owner

1

132

GORDON SETTER

ANTHONY SCOTCH DO POLE

FIALA LUBOMÍR

2

184

PUDELPOINTER

MINY ZO ŠTÁLU

HEGEDÜŠ BENJAMÍN

3

1

BRACCO ITALIANO

BOATSWAIN IL SENSO DELLA VITA

STRIEŽENEC LUKÁŠ

 

Výsledky:

 

skupina/group FCI - 7

BRACCO ITALIANO - TALIANSKY KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   -    Kruh/Ring 2

                     

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

1              BOATSWAIN IL SENSO DELLA VITA, CLP/IO/136, 01.02.2016

                  O: POLCEVERA´S DYLAN M: BALTICA DEMONO ŠIRDIS

                  CH: PRAŽÁKOVÁ IVETA MAJ: NAGY ZOLTÁN + STRIEŽENEC LUKÁŠ

                  EXC. 1, CAC, BOB, KV 2018

                     

BRAQUE D´AUVERGNE - AUVERNEJSKÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   -    Kruh/Ring 2

                     

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

2              FAD ALL IRISH GOLD, PKR.VII-16656, 08.02.2017

                  O: COMTESS ARCHER ALL IRISH GOLD M: KHYANNES ISSOLE

                  CH: CICHOŃ HANNA MAJ: CICHOŃ HANNA

                  EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOB, KVml 2018

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

3              COMTESS ARCHER ALL IRISH GOLD, PKR.VII-14481, 20.06.2013

                  O: GUIPS DU BODEILLO M: QUETA PIAF DAMA KRKONOSE

                  CH: CICHON HANNA MAJ: CICHOŃ HANNA

                  EXC. 1, CAC, KV 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

4              COMTESSE HIBOU ALL IRISH GOLD, PKR.VII-14449, 20.06.2013

                  O: GUIPS DU BODEILLO M: QUETA PIAF DAMA KARKONOSE

                  CH: CICHON HANNA MAJ: CICHOŃ HANNA

                  EXC. 1, CAC, BOS, KV 2018

                     

BRAQUE SAINT-GERMAIN - SAINT-GERMAIN STAVAČ

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   -    Kruh/Ring 2

                     

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

5              AMARETTA SPEEDY ARROWS, SPKP 4, 13.04.2016

                  O: GABIN DES LANDES DE SOLOGNE M: ETOILE DE LA FAY DE BOISEL

                  CH: LIHOSIT JURAJ MAJ: CORI ADELA + LIHOSIT JURAJ

                  EXC. 1, CAC, BOB, KV 2018


DEUTSCHER LANGHAAR. VORSTEHHUND - NEMECKÝ DLHOSRSTÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   -    Kruh/Ring 2

                     

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

95           ARGO OD ČAPAČKY, SPKP 261, 16.06.2016

                  O: HATZ VON NIEDERÖSTERREICH M: LINDA OD DEVÍTI LIP

                  CH: LIMBURSKÁ ANETA MAJ: VALÚŠKOVÁ SOŇA

                  V.G. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

96           LULU LANFEROVÉ POLIA, SPKP 268, 20.12.2016

                  O: JERIK Z KA-MIR BOHEMIA M: OLÍVIA Z MOLVÍ

                  CH: SIGET ANDREJ MAJ: SMATANA ANDREJ

                  EXC. 1

 

EPAGNEUL BRETON - BRETÓNSKY ŠPANIEL

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   -    Kruh/Ring 2

                     

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

129        DUNA FURBEL CÉLESTE, SPKP 93, 09.07.2017

                  O: AMÓRE FURBEL CÉLESTE M: ZORA Z TARANKY

                  CH: HORÁČKOVÁ MARCELA MAJ: FRANCEOVÁ ANNA + FRANCE ĽUBOMÍR

                  EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOB, KVml 2018

GROSSER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND - VEĽKÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   -    Kruh/Ring 2

                     

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

138        YVON JUNIOR OD NEZDICKÉHO POTOKA, CLP/VMO/2041, 10.03.2017

                  O: PATRICK JUNIOR OD NEZDICKÉHO POTOKA M: NIRVANA SVATOBORSKÝ REVÍR

                  CH: POLÁK MILAN MAJ: LIČKOVÁ DANIELA

                  EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOB, KVml 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

139        BORKA Z MIKETOVA DVORA, SPKP 132, 09.11.2016

                  O: BRITT OD SPÁLENÉ SKÁLY M: QUINET SVATOBORSKÝ REVÍR

                  CH: MIKETOVÁ GABRIELA MAJ: RIGO JÚLIUS

                  EXC. 1, CAC, KV 2018

KLEINER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND - MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   -    Kruh/Ring 2

                     

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

174        HAKIM OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY, SPKP 384, 21.01.2017

                  O: CAVIR OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY M: BAGI OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY

                  CH: ŠMÍDOVÁ JANA MAJ: SCIRANKA TOMÁŠ

                  EXC. 1, CAC, BOS, KV 2018

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

175        GÓLYADOMBI CSIBÉSZ ALEX, SPKP 375, 28.05.2015

                  O: IVO ZE SKALNÉ PLÁNE M: ÁRTÉRI SZALOMKÁZÓ BERTA

                  CH: KISZEL ÁRPÁD MAJ: BRÁNIKOVÁ JANA

                  EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

176        ASKA VOM ADLERFLUG, OHZB/KLMU 9553 A, 31.07.2017

                  O: BARRO VON SINDELBURG M: CORA VOM ZUSAMBOGEN

                  CH: SCHAURHOFER ANDREAS MAJ: TOMÁŠIK JURAJ

                  EXC. 2

177        DONA OD ZBOJNICKÉHO POTOKA, SPKP 387, 15.03.2017

                  O: FRED Z RASETOVA DVORA M: AGA OD ZBOJNÍCKÉHO POTOKA

                  CH: PAVLÍČEK PETER MAJ: MIŤKO MIROSLAV

                  EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOB, KVml 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

178        BORGIA ISABELLENTAL, SPKP 370, 14.02.2013

                  O: DAR Z DIANINA ÚDOLÍ M: HESI ZE STRÁŽSKÉ DOLINY

                  CH: UMPRECHT JAKUB MAJ: NAGY ZOLTÁN + KRÁLIK JOZEF

                  EXC. 1, CAC, KV 2018

179        BRYNN Z LESA KRÁLOVCE, SPKP 373, 02.04.2015

                  O: IGOR Z HATNÉHO M: BRITA ALSA MORAVA

                  CH: MIDRLOVÁ STANISLAVA MAJ: ZUBO MATÚŠ

                  EXC. 2, Res.CAC

                     

SPINONE ITALIANO

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   -    Kruh/Ring 2

                     

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

270        RAVENCREEK BREAKING BAD FOR TBC, AKC SR93137506, 25.03.2016

                  O: RAVENCREEK MAGIC OF A SONG DRAGON M: APPLAUS FOR PRINCESS THREE COLOUR BEAUTY

                  CH: SELBACH RENADA MAJ: VRTÍKOVÁ KRISTÍNA

                  V.G. 1

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

271        ASTON MARTIN THREE COLOUR BEAUTY, SPKP 47, 16.04.2011

                  O: PERUGINO DAL PODERE ANTICO M: GOLDFLY MAGICS SWEET PEA

                  CH: VRTÍK LUDĚK MAJ: VRTÍKOVÁ KRISTÍNA

                  EXC. 1, CAC, BOS, KV 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

272        ABRAKADABRA HERE I´M THREE COLOUR BEAUTY, SPKP 49, 16.04.2011

                  O: PERUGINO DAL PODERE ANTICO M: GOLDFLY MAGICS SWEET PEA

                  CH: VRTÍK LUDĚK MAJ: VRTÍKOVÁ KRISTÍNA

                  EXC. 2, Res.CAC

273        RAVENCREEK BREAKING DAWN FOR TCB, AKC SR93137502, 25.03.2016

                  O: RAVENCREEK MAGIC OF A SONG DRAGON M: APPLAUSE FOR PRINCESS THREE COLOUR BEAUTY

                  CH: SELBACH RENADA MAJ: VRTÍKOVÁ KRISTÍNA

                  EXC. 1, CAC, BOB, KV 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

274        ALISON BROWN GLORY THREE COLOUR BEAUTY, SPKP 52, 16.04.2011

                  O: PERUGINO DAL PODERE ANTICO M: GOLDFLY MAGICS SWEET PEA

                  CH: VRTÍK LUDĚK MAJ: VRTÍKOVÁ KRISTÍNA

                  EXC. 3

275        APRIL SUNSHINE THREE COLOUR BEAUTY, SPKP 50, 16.04.2011

                  O: PERUGINO DAL PODERE ANTICO M: GOLDFLY MAGICS SWEET PEA

                  CH: VRTÍK LUDĚK MAJ: VRTÍKOVÁ KRISTÍNA

                  EXC. 1, CAC

276        XANTIPA ROSS CYNOPOLIS, SPKP 68, 23.06.2014

                  O: PUCCINI II SPINONE DEL MUCRONE M: RAFAELLA ROSS CYNOPOLIS

                  CH: LETKOVÁ IVANA MAJ: MANDÍKOVÁ LEA

                  EXC. 2, Res.CAC

Povýstavný katalóg.pdf 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Povýstavný katalóg - KV Vlčkovce, 21.05.2017

DEUTSCHER LANGHAAR. VORSTEHHUND - NEMECKÝ DLHOSRSTÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK   -    Kruh/Ring 6

                     

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

73           HENK Z BUDIŠOVSKÉ DOLINY, SPKP 260, 20.03.2015

                  O: JERIK Z KA-MIR BOHEMIA M: GESSI Z BUDIŠOVSKÉ DOLINY

                  CH: DOLEŽAL MILAN MAJ: MURÁŇOVÁ LUCIA

                  EXC. 1, CAC, BOB, KV 2017

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

74           OLÍVIA Z MOLVÍ, SPKP 256, 09.04.2011

                  O: FRED Z BUDIŠOVSKÉ DOLINY M: NYKA Z MOLVÍ

                  CH: MAREČEK MIROSLAV MAJ: SMATANA ANDREJ + SMATANA MAREK

                  EXC. 1, CAC, BOS, KV 2017

KLEINER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND - MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK   -    Kruh/Ring 6

                     

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

142        GÓLYADOMBI CSIBÉSZ ALEX, SPKP 375, 28.05.2015

                  O: IVO ZE SKALNÉ PLÁNE M: ÁRTÉRI SZALOMKÁZÓ BERTA

                  CH: KISZEL ÁRPÁD MAJ: BRÁNIKOVÁ JANA

                  EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

143        ARÉS ZE SNĚHOVÉHO HÁJKU, CLP/MMO/11105, 14.05.2015

                  O: BARNY VOM UNTERSBERG M: MONA Z FLORIANOVA DVORA

                  CH: DOVOLIL PAVEL MAJ: PEKAR JÁN

                  EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

144        AMOK Z KYŠPERSKÝCH LESŮ, CLP/MMO/11001, 03.02.2015

                  O: ZIP ANDĚLSKÝ HRAD M: BAYLENE BADAINE

                  CH: BERANOVÁ JANA MAJ: GRATCL JAROMÍR

                  EXC. 1, CAC, BOB, KV 2017

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

145        BRYNN Z LESA KRÁLOVCE, SPKP 373, 02.04.2015

                  O: IGOR Z HATNÉHO M: BRITA ALSA MORAVA

                  CH: MIDRLOVÁ STANISLAVA MAJ: ZUBO MATÚŠ

                  EXC. 1, CAC, BOS, KV 2017

146        CERY OD DOPJERU, SPKP 347, 12.06.2011

                  O: SENT Z FLORIANOVA DVORA M: AKITA Z VOCHOVNY

                  CH: DOPJERA JÁN MAJ: SZENCZI ATTILA

                  EXC. 2, Res.CAC

                      

PERDIGUEIRO PORTUGUÊS - PORTUGALSKÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK   -    Kruh/Ring 6

                     

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

147        BENEDITA PORTO POINT, SPKP 1, 10.10.2015

                  O: ELNINO M: BEFUNNY

                  CH: ŽELEZNÁ GABRIELA MAJ: PEŠKO ROMAN

                  EXC. 1, CAC, BOB, KV 2017

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Povýstavný katalóg za rok 2016 - KV Dunajská Lužná

DEUTSCHER LANGHAAR. VORSTEHHUND - NEMECKÝ DLHOSRSTÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  BUBA PETR, CZ   -    Kruh/Ring 3

                     

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

58           HENK Z BUDIŠOVSKÉ DOLINY, SPKP 260, 20.03.2015

                  O: JERIK Z KA-MIR BOHEMIA M: GESSI Z BUDIŠOVSKÉ DOLINY

                  CH: DOLEŽAL MILAN MAJ: FUNTOVÁ LUCIA

                  V.G. 1

 

DRENTSCHE PATRIJSHOND

Rozhodca/Judge  BUBA PETR, CZ   -    Kruh/Ring 3

                      

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

59           BRUTUS INDY V.H. BERGSE VELD, SPKP 1, 28.05.2014

                  O: TIMO V.D. HAECKPOLDER M: INDY FAN'T SUYDEVELT

                  CH: POPPELAARS EWIN A ANJA MAJ: HODÁSOVÁ ZUZANA

                  EXC. 1, CAC, BOB, KV

 

KLEINER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND - MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  BUBA PETR, CZ   -    Kruh/Ring 3

                     

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

121        CERO OD DOPJERU, SPKP 344, 12.06.2011

                  O: SENT Z FLORIANOVHO DVORA M: AKITA Z VALACHOVNY

                  CH: DOPIERA JÁN MAJ: VALACHOVIČ JÁN

                  G.

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

122        BRYNN Z LESA KRÁLOVCE, SPKP 373, 02.04.2015

                  O: IGOR Z HATNÉHO M: BRITA ALSA MORAVA

                  CH: MIDRLOVÁ STANISLAVA MAJ: ZUBO MATÚŠ

                  V.G. 1

 

GROSSER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND - VEĽKÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  BUBA PETR, CZ   -    Kruh/Ring 3

                     

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

99           TYMIÁN JUNIOR OD NEZDICKÉHO POTOKA, SPKP 117, 30.03.2012

                  O: ARTHUS VOM RITTERSBERG M: GABRIELA OD NEZDICKÉHO POTOKA

                  CH: POLÁK MILAN MAJ: JANEČKA ĽUBOMÍR

                  ABS.

katalóg všetky plemená.pdf (44655)

 

Povýstavný katalóg za rok 2015 

KV DUNAJSKÝ KLÁTOV 24.05.2015

BRAQUE SAINT-GERMAIN - SAINT-GERMAIN STAVAČ

Rozhodca/Judge  HORVÁTH JOZEF (SK)  

                     

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

GABIN DES LANDES DE SOLOGNE,  03.04.2011

O: ALTO M: BIRDY DES LANDES DE SOLOGNE

CH: POZZO DI BORGO VALERE  MAJ: PLÁVKA IGOR

 EXC. 1

 

KLEINER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND - MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  HORVÁTH JOZEF (SK)  

                     

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

 BESI ISABELLENTAL 14.02.2013

O: DAR Z DIANINA ÚDOLÍ M: HESI ZE STRÁŽSKÉ DOLINY

CH: UMPRECHT JAKUB MAJ: MÉSZÁROS JÁN

EXC. 1, CAC, BOB, KV 2015

 

GROSSER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND - VEĽKÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ

Rozhodca/Judge  HORVÁTH JOZEF (SK)  

                     

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

TYMIÁN JUNIOR OD NEZDICKÉHO POTOKA, 30.03.2012

O: ARTHUS VOM RITTERSBERG M: GABRIELA OD NEZDICKÉHO POTOKA

CH: POLÁK MILAN MAJ: JANEČKA ĽUBOMÍR

EXC. 1, CAC, BOB, KV 2015

 

Kontakt

Klub chovateľov műnsterlandských a dlhosrstých stavačov Jana Brániková +421 905 566 897 kchmsds@azet.sk
To Top